fbpx
Targi-slubne-alternatywne

Alternatywne targi ślubne

Alternatywne targi ślubne. Ogromna część naszych klientów to osoby, które poszukują obrączek alternatywnych. Inspirujecie się reklamami czy stronami w sieci. Jednak nie każda przyszła Para Młoda zdecyduje się na zakup swojej biżuterii ślubnej w sposób zdalny. Trudno jest bez wcześniejszego zapoznania się z produktem stwierdzić, że tego właśnie szukaliśmy. Mimo, iż zamówienie internetowe jest możliwe i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z pełnym powodzeniem złożyć zamówienie poprzez wiadomość email zawsze dobrym pomysłem jest choć raz zobaczyć dane obrączki na żywo. Wykonując zdjęcia naszych obrączek staramy się przedstawić je maksymalnie realnie. Próbujemy oddając ich formę, kolorystykę i fakturę. Jednak pamiętajmy, że nic nie zastąpi założenia nawet przykładowej obrączki na palec. W taki sposób najlepiej upewnicie się, że w pełni odpowiada Wam taka biżuteria. 

Z pomocą przychodzą targi ślubne, na których co roku pojawiamy się w największych miastach w Polsce. Nasz salon mieści się w Poznaniu i wiele par decyduje się na przyjazd do nas nawet z najdalszych stron, żeby wybrać obrączki. Jednak rozumiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na daleki wyjazd. Wychodząc Wam naprzeciw pakujemy nasz salon i przyjeżdżamy w Wasze strony. 

Alternatywne targi ślubne to miejsce, gdzie możecie się zainspirować, poznać dostawców usług ślubnych lub bezpośrednio umówić się na rozmowę z firmą, która ma siedzibę w innym mieście. Tak właśnie działamy i odbywamy co roku niezliczoną ilość rozmów z klientami, których poznajemy na targach lub z którymi rozmawialiśmy wcześniej, a na targi przyjechali specjalnie dla nas, żeby nas poznać, przymierzyć obrączki i na żywo zastanowić się jaki wzór idealnie prezentuje się na dłoni.

Obserwujcie nasz Facebook, gdzie na bieżąco informujemy o naszych planach i wyjazdach na Alternatywne Targi Ślubne 

Miasta jakie odwiedzamy:

Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Katowice, Szczecin, Wrocław. Łódź

Targi-slubne-alternatywne
Targi-slubne-alternatywne
alternatywne-targi-slubne
Targi-slubne-alternatywne

Szerokość obrączki

Star Divider