fbpx

Showroom Zaczyk Jewellery

Showroom Zaczyk Jewellery

Star Divider

Showroom Zaczyk Jewellery to miejsce wyjątkowe. Przestrzeń przygotowana specjalnie dla Was wypełniona naszą biżuterią ślubną. Przygotowaliśmy wszystkie popularne wzory obrączek z naszych kolekcji, które możesz zobaczyć na żywo, przymierzyć i przekonać się jak obrączka prezentuje się na Twojej dłoni. W naszym salonie posiadamy około 200 kompletów obrączek i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla siebie.

Zaczyk_Jewellery

Nasz showroom składa się z kilku sekcji, które pomagają nam w komfortowy sposób przeprowadzić spotkania z Wami. Po wejściu do naszego salonu przywita Was Edyta, która oprowadzi Was po naszej przestrzeni lub poprosi o chwilę cierpliwości, jeżeli przyjedziecie z wyprzedzeniem, a wcześniejsze spotkanie się jeszcze nie zakończyło. 

Podczas oczekiwania na swoje spotkanie możecie swobodnie poruszać się pomiędzy gablotami i zapoznać się z naszymi kolekcjami obrączek. Do dyspozycji macie również foto-książkę, gdzie prezentujemy najpopularniejsze wzory obrączek oraz małą poczekalnie i toaletę.

Zaczyk_Jewellery
Zaczyk_Jewellery

Na początku spotkania przedstawimy Wam poszczególne kolekcje obrączek, które podzieliliśmy na osobne gabloty. Bardzo ułatwia to rozeznanie się z możliwościami naszej pracowni. Możecie obejrzeć wszystkie nasze obrączki, a Edyta objaśni czym się charakteryzują i udostępni Wam, każdy wzór jaki wpadnie Wam w oko.

Wybrane przez Was obrączki możecie dokładnie obejrzeć przy stoliku do prezentacji biżuterii. Jest to Wasza przestrzeń, gdzie możecie porównywać wzory, przymierzać i analizować, jakie zmiany chcecie wprowadzić w danym modelu.

Zaczyk_Jewellery
Zaczyk_Jewellery

Po wyborze modelu obrączek zaprosimy Was d0 sali obsługi, gdzie szczegółowo omówicie wybrane obrączki. Tam przeprowadzimy proces doboru rozmiaru obrączek, ich szerokości, profilowania oraz spersonalizujemy Waszą biżuterię. Nasze możliwości pozwalają na pełną konfigurację zamówienia, dzięki czemu możecie dowolnie mieszać ze sobą różne modele oraz wymieniać w nich poszczególne elementy zdobienia, układu czy materiał bazowy.

Jest to czas na poczęstowanie Was pyszną kawą. Nie krępujcie się! Kawa biała, czarna, herbata czy woda są do Waszej dyspozycji.

Zaczyk_Jewellery
Zaczyk_Jewellery

Przy omówieniu wzoru Edyta przedstawi Wam szczegółową wycenę obrączek, zaprezentuje nasze drewniane pudełka na obrączki oraz przedstawi Wam nasze dodatki takie jak spinki do mankietów oraz kolczyki inkrustowane, które mogą być świetnym uzupełnieniem Waszej ślubnej garderoby. 

Po akceptacji wyceny przejdziecie do sporządzenia formularza zamówienia. Szczegółowo opiszemy tam Waszą biżuterię, dodatki, termin realizacji, sposób wysyłki zamówienia oraz rodzaj płatności. 

Zaczyk_Jewellery
Zaczyk_Jewellery

Na spotkaniu otrzymacie od nas teczkę zawierającą wypełniony i podpisany przez obie strony formularz będący ofertą lub ostatecznym potwierdzeniem zamówienia w przypadku dokonania płatności podczas spotkania. Bez obaw! Nie musicie decydować się na miejscu. Możecie przemyśleć zakup i po powrocie do domu sfinalizować zamówienie na podstawie otrzymanego dokumentu. Jednak jeżeli zamierzacie potwierdzić zamówienie na spotkaniu możliwe jest dokonanie płatności gotówkowej lub kartą. Po dokonaniu płatności otrzymujecie stosowne potwierdzenie, które wręczymy Wam wraz z pozostałymi dokumentami.

Na koniec pozostaje Wam tylko czekać na wskazany w formularzu termin, na który przygotujemy obrączki i bezpiecznie spakujemy Wasze zamówienie. Paczki nadajemy korzystając z paczkomatów, kuriera lub Poczty Polskiej w zależności od zamówienia lub Waszych preferencji.

Zaczyk_Jewellery

Przygotowany przez nas showroom Zaczyk Jewellery to miejsce, które powstało na podstawie naszych doświadczeń. W naszej historii przeszliśmy już przez wiele form sprzedaży zdalnej lub bezpośredniej. Posiadaliśmy mały salonik, duży salon w Poznaniu, jeszcze większy salon pozwalający obsługiwać kilka par jednocześnie. Jednak każdy dzień pokazywał nam, że najlepszą formą kontaktu z Wami jest kameralne spotkanie, gdzie cały czas i uwagę mamy poświęconą wyłącznie na obsługę jednej pary. Pozwala to odpowiedzieć, na każde Wasze pytanie i w sposób elegancki i profesjonalny zaprezentować Wam naszą biżuterię ślubną.