Chat with us, powered by LiveChat
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE – PONADCZASOWA KLASYKA CZY CHARAKTERNA NOWOCZESNOŚĆ?

Z reguły zakup pierścionka wiąże się z jakąś ważną okazją. Najczęściej oczywiście są to zaręczyny. Jednak niezależnie od wydarzenia każdemu zależy, aby pierścionek był urokliwy i zwracający uwagę. Niektóre Panie charakteryzują się oryginalnym stylem, dlatego ich partnerzy szukają pierścionków odważnych i nietuzinkowych. Taka właśnie jest kolekcja pierścionków, które ręcznie tworzymy w ZACZYK JEWELLERY.

Najpopularniejszym modelem pierścionków są te o prostej, klasycznej budowie z nieco odstającym oczkiem. Najczęściej są to pierścionki z białego lub żółtego złota bądź ze srebra. Jest to wybór bezpieczny, który zazwyczaj trafia w gust i oczekiwania przyszłej Panny Młodej. Chcemy odejść od klasycznych pierścionków i wyróżnić się z pośród tak wielu ich modeli. Dlatego stawiamy na oryginalne pierścionki z charakterem, które nie bez przyczyny chwytają za oko.

 

CO WYRÓŻNIA NASZE PIERŚCIONKI?

Oryginalne pierścionki zaręczynowe to takie, których wzór nie został zaczerpnięty z żadnej popularnej kolekcji. Chyba każda z Pań marzy o pierścionku wyjątkowym, który nie pochodzi z masowej produkcji.

To właśnie wyróżnia firmę ZACZYK JEWELLERY!      

 Każdy z Naszych pierścionków wyróżnia ręczne wykonanie, oryginalny wygląd i niepowtarzalność. Nasza wyobraźnia nie zna granic. Dzięki temu powstają nowe pomysły i wzory pierścionków. Jeśli cenisz sobie oryginalność i pragniesz zaskoczyć swoją partnerkę, nietypowe wzornictwo będzie strzałem w dziesiątkę. Będzie czuła się wyróżniona – dzięki temu, że jej pierścionek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. W Naszej kolekcji pierścionków inspiracją była natura oraz nieodłączny element Naszej marki – drewno. To właśnie faktura drewna sprawia, że pierścionek staje się niezwykle oryginalny. Z myślą o milionach upodobań stworzyliśmy różne modele pierścionków.  W ofercie znajdziecie te, które wyróżniają się delikatnością, jak i te o dużej i masywnej formie. Te wszystkie pierścionki powstały pod wpływem zamiłowania do tworzenia biżuterii, która zachwyca unikatową formą oraz oryginalnością. Przyciągają one spojrzenia ze względu na swój niebanalny kształt, fakturę jak i rozmiar. W Naszej pracowni wykonujemy pierścionki z dwóch rodzajów kruszców: złoto ( białe, żółte, różowe ) oraz srebro.

 

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Nie zamykamy się tylko na pierścionki, które posiadamy w Naszej ofercie. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju indywidualne projekty, które w 100% będą odzwierciedlały charakter wybranki serca. W Naszej pracy cechuje Nas ogromna elastyczność, dzięki czemu jesteśmy otwarci na Wasze indywidualne pomysły. Chcąc w jak najlepszy sposób odwzorować Wasze marzenia, tworzymy pierścionki spersonalizowane inspirowane Waszym zamysłem.

 

Jeżeli w Waszej głowie marzy się idealny i spersonalizowany pierścionek, śmiało napiszcie do Nas na adres: zamowienia@zaczykjewellery.pl. Postaramy się wspólnie z Wami stworzyć pierścionek, który będzie odzwierciedleniem Waszych pomysłów i marzeń. Dzięki możliwości indywidualnego projektu, możecie sami być kreatorem i oddać się swojej wyobraźni.

Zapraszamy do naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

DARMOWY GRAWER ORAZ WYSYŁKA*

*promocja obowiązuje przy zamówieniu biżuterii w terminie: 1.01.2021 – 31.01.2021