fbpx
Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE – PONADCZASOWA KLASYKA CZY CHARAKTERNA NOWOCZESNOŚĆ?

Z reguły zakup pierścionka wiąże się z jakąś ważną okazją. Najczęściej oczywiście są to zaręczyny. Jednak niezależnie od wydarzenia każdemu zależy, aby pierścionek był urokliwy i zwracający uwagę. Niektóre Panie charakteryzują się oryginalnym stylem, dlatego ich partnerzy szukają pierścionków odważnych i nietuzinkowych. Taka właśnie jest kolekcja pierścionków, które ręcznie tworzymy w ZACZYK JEWELLERY.

Najpopularniejszym modelem pierścionków są te o prostej, klasycznej budowie z nieco odstającym oczkiem. Najczęściej są to pierścionki z białego lub żółtego złota bądź ze srebra. Jest to wybór bezpieczny, który zazwyczaj trafia w gust i oczekiwania przyszłej Panny Młodej. Chcemy odejść od klasycznych pierścionków i wyróżnić się z pośród tak wielu ich modeli. Dlatego stawiamy na oryginalne pierścionki z charakterem, które nie bez przyczyny chwytają za oko.

 

CO WYRÓŻNIA NASZE PIERŚCIONKI?

Oryginalne pierścionki zaręczynowe to takie, których wzór nie został zaczerpnięty z żadnej popularnej kolekcji. Chyba każda z Pań marzy o pierścionku wyjątkowym, który nie pochodzi z masowej produkcji.

To właśnie wyróżnia firmę ZACZYK JEWELLERY!      

 Każdy z Naszych pierścionków wyróżnia ręczne wykonanie, oryginalny wygląd i niepowtarzalność. Nasza wyobraźnia nie zna granic. Dzięki temu powstają nowe pomysły i wzory pierścionków. Jeśli cenisz sobie oryginalność i pragniesz zaskoczyć swoją partnerkę, nietypowe wzornictwo będzie strzałem w dziesiątkę. Będzie czuła się wyróżniona – dzięki temu, że jej pierścionek będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. W Naszej kolekcji pierścionków inspiracją była natura oraz nieodłączny element Naszej marki – drewno. To właśnie faktura drewna sprawia, że pierścionek staje się niezwykle oryginalny. Z myślą o milionach upodobań stworzyliśmy różne modele pierścionków.  W ofercie znajdziecie te, które wyróżniają się delikatnością, jak i te o dużej i masywnej formie. Te wszystkie pierścionki powstały pod wpływem zamiłowania do tworzenia biżuterii, która zachwyca unikatową formą oraz oryginalnością. Przyciągają one spojrzenia ze względu na swój niebanalny kształt, fakturę jak i rozmiar. W Naszej pracowni wykonujemy pierścionki z dwóch rodzajów kruszców: złoto ( białe, żółte, różowe ) oraz srebro.

 

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Nie zamykamy się tylko na pierścionki, które posiadamy w Naszej ofercie. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju indywidualne projekty, które w 100% będą odzwierciedlały charakter wybranki serca. W Naszej pracy cechuje Nas ogromna elastyczność, dzięki czemu jesteśmy otwarci na Wasze indywidualne pomysły. Chcąc w jak najlepszy sposób odwzorować Wasze marzenia, tworzymy pierścionki spersonalizowane inspirowane Waszym zamysłem.

 

Jeżeli w Waszej głowie marzy się idealny i spersonalizowany pierścionek, śmiało napiszcie do Nas na adres: zamowienia@zaczykjewellery.pl. Postaramy się wspólnie z Wami stworzyć pierścionek, który będzie odzwierciedleniem Waszych pomysłów i marzeń. Dzięki możliwości indywidualnego projektu, możecie sami być kreatorem i oddać się swojej wyobraźni.

Zapraszamy do naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych.