Chat with us, powered by LiveChat

Kolekcja Gold

Aktualnie pracujemy nad nową kolekcją obrączek złotych, Natomiast cały czas przyjmujemy zamówienia na projekty indywidualne oraz obrączki kolekcji Steel oraz Titanium gdzie baza obrączki wykonana jest ze złota. 

Wycena obrączek konkretnego modelu odbywa się na podstawie rozmiaru, szerokości oraz wysokości profilu obrączki. Parametry te wyznaczają ilość kruszcu jaka potrzebna będzie do wykonanie obrączek.

Możliwe jest wykonanie obrączek ze złota żółtego, białego i różowego próby 585 lub wyższej oraz z materiału powierzonego przez klienta.

Złoto & Turkus & Heban Makassar Brązowy

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Inkrustowane Turkusem Irańskim oraz Hebanem Makassar w wersji brązowej. Profil zaprezentowanych obrączek to Light 1,5 mm z szerokim brzegiem. Szerokości obrączek  5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania,  szerokości oraz w złocie białym i różowymWykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

  • Kod: G01
  • Cena: od 3260 zł (komplet)

Złoto & Malachit & Heban Makassar Brązowy

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane Malachitem oraz Hebanem Makassar w wersji brązowej. Profil zaprezentowanych obrączek to Light 1,5 mm. Szerokości obrączek  5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania,  szerokości oraz w złocie żółtym i różowymWykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

  • Kod: G02
  • Cena: od 3220 zł (komplet)

Złoto & Skała Wulkaniczna & Diament

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane Islandzką Skałą Wulkaniczną oraz Diamentem. Profil zaprezentowanych obrączek to Light 1,5 mm. Szerokości obrączek  5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości, z innym kamieniem szlachetnym oraz w złocie żółtym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek. 

  • Kod: G03
  • Cena: od 3640 zł (komplet)

Złoto & Skała Wulkaniczna

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Inkrustowane Islandzką Skałą Wulkaniczną. Profil zaprezentowanych obrączek to Light 1,5 mm. Szerokości obrączek to  4 mm 5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek. 

  • Kod: G04
  • Cena: od 3180 zł (komplet)

Złoto & Bursztyn

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane ciemnym bursztynem wiśniowym. Profil zaprezentowanych obrączek to Light 1,5 mm. Szerokości obrączek to  5 mm 6 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek. 

  • Kod: G05
  • Cena: od 3680 zł (komplet)