Chat with us, powered by LiveChat

Kolekcja Gold

Obrączki złote ze zdobieniami – połączenie klasyki i ekstrawagancji!

Obrączki ślubne to niezwykła biżuteria symbolizująca nieskończoną miłość dwojga ludzi, ich oddanie i wierność. Nawet po wielu latach od złożenia przysięgi małżeńskiej i wypowiedzenia sakramentalnego „TAK” obrączki złote przypominają o tym wyjątkowym dniu i wywołują wzruszenie. Poza symbolicznym i emocjonalnym znaczeniem obrączki ślubne stanowią również codzienną, elegancką ozdobę dłoni, niezależnie od okazji.

Klasyczne obrączki wykonane są ze złota, gdyż jest to trwały, ponadczasowy kruszec, którego wygląd nie ulega. Aby wasza biżuteria była jeszcze bardziej niezwykła i wyjątkowa znakomitym pomysłem są obrączki ślubne z grawerem w postaci inicjałów, daty ślubu bądź krótkiej sentencji. W ZACZYK JEWELLERY znajdą Państwo awangardowe obrączki ze złota zdobione diamentami, kamieniami szlachetnymi, minerałami oraz drewnem. Nieustannie zmieniamy się dla Was i pracujemy nad nową kolekcją obrączek. Wycena odbywa się na podstawie rozmiaru, szerokości oraz wzoru. Parametry te wyznaczają ilość kruszcu niezbędną do wykonania obrączki ze złota. Możliwe jest wykonanie obrączek ze złota żółtego, białego i różowego próby 585 lub wyższej oraz z materiału powierzonego przez klienta, gdzie możliwa jest zmiana koloru i próby złota.

ładne złote obrączki ślubne

Złoto & Turkus & Heban Makassar Brązowy

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Inkrustowane Turkusem Irańskim oraz Hebanem Makassar w wersji brązowej. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek  5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowymWykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

 • Kod: G01
 • Cena: od 3230 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)
obrączki ślubne białe złoto

Złoto & Malachit & Heban Makassar Brązowy

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane Malachitem oraz Hebanem Makassar w wersji brązowej. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek  5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie żółtym i różowymWykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

 • Kod: G02
 • Cena: od 3170 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)
obrączki ślubne z białego złota

Złoto & Skała Wulkaniczna & Diament

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane Islandzką Skałą Wulkaniczną oraz Diamentem. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek  5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości, z innym kamieniem szlachetnym oraz w złocie żółtym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek. 

 • Kod: G03
 • Cena: od 4040 zł ((komplet obrączek o szerokości 5 mm)

Złoto & Skała Wulkaniczna

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Inkrustowane Islandzką Skałą Wulkaniczną. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek to  4 mm 5 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek. 

 • Kod: G04
 • Cena: od 3290 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)

Złoto & Bursztyn

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane ciemnym bursztynem wiśniowym. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek to  5 mm 6 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek. 

 • Kod: G05
 • Cena: od 3660 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)
złote obrączki ślubne z diamentem

Złoto & Tytan & Diament & Turkmenit & Noc Kairu

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585 oraz tytanu. Inkrustowane Hebanem Turkmenitem oraz Nocą Kairu. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek to  5 mm 6 mm. Możliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek. W damskiej obrączce osadzony został diament. Możliwe osadzenie Rubinu, Szmaragdu, Szafiru

 • Kod: G06
 • Cena: od 2620 zł (komplet, damska obrączka o szerokości 5 mm)
nowoczesne złote obrączki ślubne

Złoto & Howlit & Heban Makassar

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Inkrustowane Hebanem oraz Howlitem. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek to  5 mmMożliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

 • Kod: G07
 • Cena: od 3200 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)
ładne obrączki ślubne złote

Złoto & Malachit & Ametyst & Skała Wulkaniczna

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Inkrustowane Malachitem, Ametystem oraz Skałą Wulkaniczną. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek to  6,5 mmMożliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

 • Kod: G08
 • Cena: od 3350 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)
obrączki ślubne z grawerem

Złoto & Turkmenit & Noc Kairu

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane Turkmenitem oraz Nocą Kairu. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek to  5 mmMożliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

 • Kod: G09
 • Cena: od 3350 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)
Obrączki złote zdobione minerałami

Złoto & Howlit & Noc Kairu

Star Divider

Obrączki z białego złota próby 585. Inkrustowane Howlitem oraz Nocą Kairu. Profil zaprezentowanych obrączek to Light. Szerokości obrączek to  5 mmMożliwe wykonanie w innych wersjach profilowania, szerokości oraz w złocie białym i różowym.  Wykonujemy grawer wewnątrz obrączek.

 • Kod: G10
 • Cena: od 3320 zł (komplet obrączek o szerokości 4 mm)