fbpx

Targi ślubne

Targi ślubne - gdzie można nas spotkać?

Star Divider

Targi ślubne – Kilkanaście razy w roku w okolicach wiosny i jesieni wybieramy się na targi ślubne organizowane w całej Polsce. Odwiedzamy największe miasta w Polsce prezentując naszą biżuterię. Wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na przyjazd do Poznania, gdzie znajduje się nasz salon. Jednak wiele osób chce zobaczyć na żywo biżuterię ślubną przed jej wyborem. Z tego właśnie powodu pakujemy naszą kolekcję i uczestniczymy w wydarzeniach ślubnych chcąc wyjść Wam naprzeciw. 

Na targach możecie zobaczyć i przymierzyć nasze obrączki oraz porozmawiać z naszymi przedstawicielami o szczegółach swoich projektów, zmianach oraz możliwościach. Zachęcamy Was do odwiedzin naszego stoiska, na którym prezentujemy kilka naszych kolekcji takich jak: Steel, TitaniumGold, Hammer, Royal oraz Aviation Titanium. Każdy na naszym stoisku znajdzie projekt dla siebie, a jeśli nie – możemy omówić i wykonać dla Ciebie indywidualnie zaprojektowane obrączki szyte na miarę!

Gdańsk

Star Divider
Targi-slubne-alternatywne

26.02.2023

Gdańsk – kiedy tylko dowiadujemy się o nowym terminie targów bez zwłoki wpisujemy to wydarzenie w nasz terminarz. W Gdańsku i okolicach najczęściej trafiamy na osoby o dość niekonwencjonalnym podejściu do organizowanego wesela i poszukujących obrączek wyjątkowych – to wspaniała wiadomość dla nas! Nasze projekty idealnie wpisują się w „Gdański” klimat 😉

Kraków

Star Divider

5.03.2023

Kraków – uwielbiamy to miasto. Za klimat, za zabudowania, za wspaniałe restauracje. Bywamy u Was dwa razy w roku i za każdym razem poznajemy wyjątkowych ludzi. Po targach otrzymujemy mnóstwo wiadomości z zamówieniami i zapytaniami o nasze obrączki inkrustowane.

Poznań

Star Divider
Targi-slubne-alternatywne

23.04.2023

Poznań (Wąsowo) – z tymi targami jesteśmy związani od samego początku. Ile to już lat minęło odkąd się tam pojawiamy? Sami nie umiemy zliczyć 😉 to nasze tereny i pomimo tego, że mamy w Poznaniu salon uwielbiamy wiosenną i jesienną edycję Back to Nature. Czujemy się na tym wydarzeniu niezwykle komfortowo poprzez specyfikę naszych obrączek i klimat jaki organizatorzy serwują nam co roku 😉