fbpx

O nas

Obrączki tworzone ręcznie na zamówienie z naturalnych materiałów - skąd taki pomysł?

Star Divider

Zaczęło się od pragnienia kreatywnych wyzwań… Wtedy zrodził się pomysł stworzenia produktu, jakiego nie było dotąd na polskim rynku – obrączek ze zdobieniem z naturalnych materiałów. Dlaczego przede wszystkim drewno? To materiał niezwykle wdzięczny i podatny na obróbkę. I właśnie tę cechę wykorzystujemy na co dzień w naszej pracowni, tworząc jedyne w swoim rodzaju obrączki. Niepowtarzalna barwa, faktura i usłojenie sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy i posiada swój indywidualny charakter.

Obrączki jedyne w swoim rodzaju.

Star Divider

W pracowni Zaczyk Jewellery korzystamy z naturalnego drewna drzew polskich i tropikalnych. Zdobiąc nasze produkty sięgamy także po rzadkie minerały, pochodzące nawet z najdalszych zakątków świata. Nie boimy się eksperymentować z różnymi materiałami takimi jak stal, tytan czy złoto. Owocem tych eksperymentów są śmiałe projekty obrączek, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych obrączek. 

Od początku istnienia marki jesteśmy wierni idei pełnej indywidualizacji projektu. Dlatego realizujemy nawet najbardziej odważne pomysły naszych Klientów. Rzemieślniczy charakter pracy nad obrączkami wymaga od nas precyzyjnego działania i ogromnego skupienia. W efekcie pracownię Zaczyk Wood Rings opuszczają produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe. 

Społeczna odpowiedzialność marki Zaczyk Jewellery

 Marka Zaczyk Jewellery nie istniałaby bez zasobów podarowanych nam przez naturę. W dowodzie wdzięczności regularnie bierzemy udział w akcjach sadzenia drzew. Ponadto, drewno oraz minerały, z których powstają nasze obrączki pochodzą z legalnych i kontrolowanych wycinek i kopalni, a pozyskujemy je od zaufanych i pewnych dostawców. W Zaczyk Jewellery wdrażamy praktyki hołdujące idei zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu.

Pisali o mnie

Star Divider