fbpx

Srebrne spinki do mankietów

Srebrne spinki do mankietów – chcesz ożywić swój wizerunek i podkreślić indywidualny styl? Szukasz pomysłu na niecodzienny prezent? Przed Tobą szczególna okazja, a może przeciwnie: chcesz przełamać stereotyp, że spinki do mankietów zakłada się jedynie podczas wyjątkowych uroczystości? Niezależnie od motywu w ZACZYK JEWELLERY z pewnością znajdziesz oryginalną propozycję.

Srebrne spinki do mankietów – elegancki dodatek do męskiej stylizacji

Srebrne spinki do mankietów koszuli stanowią niewielki, wyjątkowy dodatek, który znakomicie prezentuje się podczas oficjalnych uroczystości. Nietuzinkowy wzór, połączenie srebra z drewnem oraz dodatkowy grawer inicjałów sprawią, że twoja biżuteria wyjątkowo wyróżni się zachowując wszelkie standardy elegancji. Do białej koszuli srebrne spinki z wyszukanym dodatkiem to element, który podkreśli Twój styl.

Oferowane w ZACZYK JEWELLERY srebrne spinki do mankietów można dowolnie modyfikować, gdyż każdy projekt wykonujemy indywidualnie, co pozwala na dokonanie wszelkich zmian w projekcie zgodnych z życzeniem Klienta. Co więcej, istnieje możliwość naniesienia na drewnie dowolnego motywu, który doda biżuterii unikatowego charakteru.

Poszykujesz wyjątkowych spinek? Napisz do nas!

Srebrne-spinki-do-mankietów

Heban Makassar & Srebro 925

Star Divider

Spinki do mankietów ze srebra próby 925. Inkrustowane Hebanem Makassar. Kunszt wykonania podkreśla dodatkowe zdobienie z drewna znajduje się w zapięciu spinki. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Wykończenie srebra szczotkowane.

Srebrne-spinki-do-mankietów

Mahoń & Srebro 925

Star Divider

Spinki do mankietów ze srebra próby 925. Inkrustowane Mahoniem. Kunszt wykonania podkreśla dodatkowe zdobienie z drewna znajduje się w zapięciu spinki. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Wykończenie srebra szczotkowane.

Srebrne-spinki-do-mankietów

Dąb Szary & Srebro 925

Star Divider

Spinki do mankietów ze srebra próby 925. Inkrustowane Dębem Szarym. Kunszt wykonania podkreśla dodatkowe zdobienie z drewna znajduje się w zapięciu spinki. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Wykończenie srebra szczotkowane.

Srebrne-spinki-do-mankietów

Palisander Brazylijski & Srebro 925

Star Divider

Spinki do mankietów ze srebra próby 925. Inkrustowane Palisandrem Brazylijskim. Kunszt wykonania podkreśla dodatkowe zdobienie z drewna znajduje się w zapięciu spinki. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Wykończenie srebra szczotkowane.