fbpx

Obrączki Zaczyk Jewellery

Obrączki ślubne

Szukasz nietypowych obrączek? Chcesz przekonać się jak wyglądają w rzeczywistości? W Zaczyk Jewellery to możliwe! Odwiedź nasz salon i zobacz jak nasze obrączki prezentują się na Twojej dłoni.

Salon Zaczyk Jewellery to pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie na co dzień możesz zapoznać się z biżuterią ślubną ze złota, tytanu czy stali, zdobioną naturalnymi materiałami jak drewno, kamienie i minerały z najdalszych zakątków świata.

W naszym salonie w stałej ofercie posiadamy obrączki stalowe, tytanowe oraz złote inkrustowane, obrączki klasyczne, obrączki klasyczne zdobione oraz z kamieniami, pierścionki zaręczynowe, autorską kolekcję biżuterii damskiej oraz ręcznie wykonywane spinki do mankietów.

Nasz salon to miejsce eleganckie, spokojne, położone we Wrześni  przy ulicy Bronisławy Śmidowicz 14/25.

Salon Zaczyk Jewellery to miejsce urządzone z myślą o kliencie, jego potrzebach, pozwalające w miłej atmosferze skupić się na wyborze Waszej biżuterii ślubnej.

Zaczyk_Jewellery

Nasze ślubne obrączki inkrustowane to cząstka natury, fragment przyrody pochodzący nawet z najdalszych zakątków świata. Element często dużo starszy od nas. To okrąg zdobiący Twoją dłoń, tworzony przez nas z dbałością o każdy szczegół. Obrączki tak wyjątkowe i niepowtarzalne dzięki usłojeniu drewna i kolorystyce minerałów. Dzięki bliznom jakie pozyskane materiały nabyły przez lata. Obrączki dla każdego, kto ceni oryginalność i indywidualne podejście do tego co oczywiste.

Profesjonalne doradztwo w zakresie biżuterii oraz nieograniczone możliwości konfiguracji obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych sprawia, że staliśmy się obowiązkowym punktem na mapie osób, poszukujących biżuterii wyjątkowej.

Każdego dnia przyjmujemy klientów z całej Polski oraz Europy a rozpoznawalność marki Zaczyk Jewellery rośnie z dnia na dzień jeszcze bardziej.

Trzpień_miarowy_jubilerski
Obrączki-klasyczne

W salonie prezentujemy ponad 200 kompletów obrączek klasycznych, klasycznych zdobionych oraz obrączek z brylantami. Zapewniamy możliwość dokonywania wielu indywidualnych zmian co sprawi, że Wasze obrączki będą niepowtarzalne i spersonalizowane pod kątem rozmiaru, szerokości, profilowania, zdobienia i graweru jaki możecie nanieść wewnątrz obrączek.

Profesjonalny wzornik obrączek, mnogość przymiarów jubilerskich i ogromna wiedza to gwarancja udanego zakupu i zadowolenia z Waszych obrączek. Z oddaniem i zaangażowaniem wykonamy realizację ręcznie metodami rzemieślniczymi wspomagając się nowoczesną pracownią, w której nasz zespół zadba o każdy szczegół zamówienia. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy od biżuterii oczekują zdecydowanie więcej, a proces zamówienia chcieliby zamienić w miłą przygodę zyskując pewność, że zaufanie i swoje zlecenie powierzacie w najlepsze ręce!