Chat with us, powered by LiveChat
Zaczyk Woodrings na Alternatywnych Targach Ślubnych SEDINA

Obrączki na Alternatywnych Targach Ślubnych

Z roku na rok w naszym kraju organizuje się coraz więcej imprez wystawienniczych o tematyce ślubnej. To ogromna szansa na promocję produktów i usług związanych z przygotowaniem perfekcyjnego ślubu i wesela. Tę szansę wykorzystuje także Zaczyk Wood Rings prezentując obrączki, które swoim designem odbiegają od oferty prezentowanej w katalogach produktowych klasycznych marek biżuteryjnych w Polsce.

Zgodnie ze strategią obecności na targach ślubnych, nasza marka wybiera imprezy alternatywne, na których prezentują się starannie wyselekcjonowani wystawcy oferujący produkty z małych manufaktur, często wytwarzanych metodą rzemieślniczą.

W tym roku to aż trzy imprezy zlokalizowane w różnych częściach kraju. Targowe tournée po Polsce rozpoczęliśmy od Sedina Wedding Fair w Szczecinie. Kolejnym przystankiem są wielkopolskie Alternatywne Targi Ślubne Back to Nature w Wąsowie. Ostatnią lokalizacją są warszawskie dwudniowe Targi Ślubne Uroczystość, które odbędą się 13-14 kwietnia w industrialnych wnętrzach Szarotki Racławickiej 99.

Uczestnictwo w imprezach targowych to dla naszej marki szansa na spotkanie z Parami Młodymi, możliwość zebrania informacji zwrotnej z rynku i zbadania potrzeb klientów. Targi to także doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych oraz dotarcia do nowych grup klientów, którzy nie słyszeli jeszcze o marce Zaczyk Wood Rings.

Wśród najważniejszych premier produktowych pokazanych podczas targów, znajdą się przede wszystkim obrączki tworzące nową kolekcję „Titanium”, nowości z kolekcji „Steel” oraz „For Them”, a także nowa kolekcja spinek do mankietów. Bardzo ważną nowinką będzie usługa zaawansowanego grawerowania bez żadnych ograniczeń, zarówno na wewnętrznej, jak
i zewnętrznej powierzchni obrączki.

Alternatywne Targi Ślubne Back to Nature – 7 kwietnia

Targi Ślubne Uroczystość – 13-14 kwietnia

fotografia – Łukasz Popielarz Fotografia

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest