Chat with us, powered by LiveChat
obraczki-drewniane-woodrings

Obrączki drewniane – czy na pewno są dla mnie?

Drewniane obrączki – czy na pewno są dla mnie?

Każda Młoda Para podczas przygotowań do ślubu staje przed dylematem – jakie obrączki wybrać? Wybór nie jest prosty. Oprócz klasycznych złotych lub srebrnych obrączek, mamy na rynku coraz więcej niestandardowych propozycji. Jedną z nich są obrączki z drewna. Warto wiedzieć, że każda obrączka opuszczająca pracownię Zaczyk Wood Rings jest unikatowa. Tę cechę zawdzięcza przede wszystkim materiałowi jakim jest drewno – niezwykle plastycznemu i podatnemu na obróbkę, a o jego wyjątkowości świadczy przede wszystkim bogate usłojenie. Nie ma bowiem dwóch takich samych kawałków drewna, co czyni każdą z obrączek niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju. Drewno daje także większe możliwości projektowe – w zależności od jego gatunku, doboru kamieni szlachetnych, czy metali liczba konfiguracji jest imponująca i w tej materii ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia projektującego. Drewniane obrączki lub z elementami drewna, to zatem idealna propozycja dla osób, które chcą się wyróżnić oraz dla osób poszukujących niebanalnego wzornictwa.

Wiele par zadaje sobie pytanie, czy ze względu na styl życia, uprawiane sporty lub charakter pracy będą w stanie utrzymać obrączkę w dobrej kondycji.

Wysoka jakość materiałów oraz odpowiednia obróbka sprawiają, że wszystkie obrączki powstające w pracowni Zaczyk Wood Rings są niezwykle odporne na codzienne czynności. Biżuteria z drewna również wymaga od nas troski i dbałości, podobnie zresztą jak wykonana ze złota, czy srebra. Właściwie pielęgnowane obrączki z pewnością przetrwają próbę czasu i niezmiennie będą cieszyć swoich właścicieli oryginalnym i niepowtarzalnym designem.

Dla kogo zatem drewniane obrączki są idealną propozycją? Przede wszystkim dla tych, którzy chcą mieć projekt inny od propozycji biżuteryjnych sieciówek. Dzięki pełnej kastomizacji, w Zaczyk Wood Rings powstają projekty według indywidualnego zamówienia w myśl powiedzenia „Sky is the limit”. Drewno można łączyć ze stalą lub tytanem oraz całą paletą kolorowych minerałów, po to by osiągnąć zachwycający efekt. A wysoka jakość materiałów i odpowiednia technologia obróbki pozwalają uzyskać wytrzymały produkt wysokiej jakości.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest